El Hierro
“Freedom is the power of Life."

El Hierro
“The Island with a soul”

Distance 39 km
Difficulty Easy/Moderate
Hoogtemeters 1653 m.
Hoogtemeters 1661 m.

8 Daagse Groepsreis Incl. GR131 Camino de la Virgin € 895,00 P.P.
Gaat door vanaf 6 personen / maximaal 15 personen
Begin 2023. Wil je graag mee, schrijf je alvast vrijblijvend in!
El Hierro, een eiland met een ziel! Wij gaan je meenemen om deze ziel te voelen. El Hierro is het kleinste eiland, en laatste van deze archipel. We gaan 40 jaar terug in de tijd. Authentiek, rustgevend, geen criminaliteit, hulpvaardig en alleraardigst volk. Dit eiland wil geen massa tourisme maar kleinschaligheid.
De 2 daagse tocht van de GR131 moet ook gerespecteerd worden. En wij gaan dit doen! Het is een route van het volk en elke 4 jaar komt het hele eiland bij elkaar om deze tocht te voet af te leggen. Jong oud, iedereen gaat deze tocht doen vanaf het zuiden naar het noorden, en wel in één dag.


Wij gaan met een kleine groep (Max.15) deze route in 2 dagen lopen. Oftewel de laatste restjes van de GR131,en met respect voor de eilandbewoners. We zorgen voor een schoon pad, alles wat we tegen komen ruimen we op en laten het achter in de aangewezen prullenbakken. Jullie gids zal alles vertellen wat interessant is voor El Hierro en de Camino de la Virgen.
Daarnaast hebben we twee mooie wandelingen met een locale gids op het programma staan. En een bezoek aan een bodega met de wijn van dit eiland. Je zal een prachtige reis gaan beleven en helemaal ontstrest terugkomen.
Inbegrepen:
- Reisduur: 8 dagen
- Transfer luchthaven of haven
- Ferry Los Cristianos El Hierro (retour)
- GR131 Camino de la Virgin met gids
- 2 Bijzondere wandelexcursies met gids
- 1 Bijzondere excursie naar een Bodega
- Accommodatie met ontbijt
- Transfer naar vertrekplaatsen
- Buff en RVS drinkfles
- Reisgarantie STO


Exclusief:
- Heen- en terugreis
- Reis- en annuleringsverzekering
- Alle maaltijden buiten het ontbijt
- €20,00 boekingskosten
- Eventuele éénpersoons kamertoeslag (€195,00)
Voordelen van deze reis:
- Avontuurlijk
- Uitdagend
- Actief
- Intensief ervaren
- Veel vrijheid
- Kleinschalig
- Authentiek
- Weg van de massa
- Wij ondersteunen lokale ondernemers


Reisoverzicht:
- Aankomst El Hierro
- Camino de la Virgin (2 dagen GR131)
- Bodegas & Winetasting
- Circular Sabinosa
- Las Rutas de Agua
De drie activiteiten tijdens de reis
Las Rutas de Agua El Garoé
Bodega & Winetasting
Samosa rondwandeling
Omdat we het leuk vinden dat je met ons mee wilt gaan, krijg je een leuke Goodiebag
Leuke Buff GR131
RVS Drinkfles

Dit aanbod valt onder de garantie van STO Garant. U kunt de voorwaarden van deze garantieregeling vinden op de website van STO Garant.
Exclusief:
* Reis- en annuleringsverzekering
* € 20,00 boekingskosten
* Eventuele éénpersoonstoeslag