Het programma:

Het kleinste en meest westelijk gelegen eiland van de Canarische archipel is El Hierro. Met zijn geringe oppervlakte van 278 km2 wordt het ook wel La Isla Chiquita genoemd, oftewel het kleine eiland.

Het eiland is te bereiken met een binnenlandse vlucht van Binter, of via de Ferry vanaf Tenerife.

Dag 1: Aankomst Donderdag
Je gids zal je om 20.15 uur ontmoeten in de haven. Transfer per privévoertuig naar het Hotel Balneario Pozo de la Salud, gelegen op de klif van de kustlijn van El Golfo en het meest westelijke hotel in Spanje.
Inchecken en diner in het restaurant van het hotel.

Dag 2:  Vrijdag
Transfer per privévoertuig, en vertrek om 9.00 uur naar Sabinosa.
Wandeling SABINOSA-EL SABINAR-SANTUARIO VIRGEN REYES
(ongeveer 8 km, 4 uur, 600 m stijgen, 200 m dalen); Picknicklunch onderweg.
Bezoek de vuurtoren van Orchilla en de vulkanische buis Acantilado. Terug via Mirador del Lomo Negro.
Diner in het hotelrestaurant.

12492034_1136546749719654_7362910101345216024_o

Dag 3: Zaterdag
Transfer per privévoertuig met vertrek om 9.00 uur naar El Pinar via Cumbre en El Morcillo.
Loop EL PINAR-EL TACORÓN
(ongeveer 10 km, 4 uur, 170 m stijgen, 890 m dalen); picknicklunch onderweg.
Bezoek La Restinga, het meest zuidelijke dorp van Spanje en leer over de onderzeese vulkaanuitbarsting in 2011. Terug naar het hotel via Mirador Las Playas.
Diner in het hotelrestaurant.

Dag 4 – Zondag

Transfer per privévoertuig met vertrek om 9.00 uur naar San Andrés via Mirador de la Peña.
Loop de WATERROUTE, SAN ANDRÉS-VALVERDE
(ongeveer 9 km, 4 uur, 200 m stijgen, 600 m dalen); picknicklunch onderweg.
Van Valverde ongeveer 15 min. transfer per privévoertuig El Tamaduste en vervolgens naar de haven.
De gids zal je daar achterlaten.

Materiaal:
Het wordt aanbevolen om geschikte gelaagde kleding te dragen (beschermend tegen eventuele koude en natte omstandigheden, afhankelijk van het seizoen) comfortabele en sterke wandelschoenen, regenjas, hoed, rugzak, wandelstokken, zonnebrandcrème, zonnebril, camera, verbanddoos.

Inclusief:
Accommodatie, 3 nachten in double room/half pension; 3 picnic lunches; 3 volle dagen met gids hikes/excursies; Alle transfers; Accident insurance voor hiking activities.

Translate »
Stuur makkelijk een Whatsapp